O Nas

Nasza Firma zajmuje się głównie sprowadzaniem oraz sprzedażą samochodów ciężarowych i naczep.

Z samochodami ciężarowymi oraz transportem mamy styczność od 1980 r. Zaczęliśmy jako rodzinna firma transportowa, która rozrastała się z roku na rok. Podczas wymiany taboru w 2007 roku, zauważyliśmy brak samochodów używanych na polskim rynku.

Tak powstał komis Jabłoński Truck – obecnie jeden z największych dealerów używanych samochodów ciężarowych i naczep w południowej Polsce.

Jako firma o dużym stażu w branży transportowej, znamy potrzeby przewoźników. Oferujemy zawsze pewny oraz wysokiej jakości sprzęt. W naszej szerokiej ofercie posiadamy naczepy nowe/używane, burtowe, firanki, pod zabudowę, chłodnie itd.,  szeroki wybór ciągników siodłowych praktycznie każdej marki, o różnych parametrach, rocznikach, przebiegach, które zawsze są zgodne z faktycznym przebiegiem pojazdu – co możemy zagwarantować.
Ponadto każdy samochód jest sprawdzony pod względem legalności oraz stanu prawnego. Solidność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdza fakt, że 70% naszych klientów to klienci stali bądź trafiający do nas ze wcześniejszego polecenia.

Na wszystkie zakupione u nas pojazdy, zapewniamy korzystny kredyt lub leasing. Pomagamy przy rejestracji samochodów i naczep oraz oferujemy możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu.

Jeżeli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo pojazdu odpowiadającego Waszym potrzebom, prosimy o kontakt. Z pewnością pomożemy!

JTR-2-q
Back to top